Saeco to światowa marka powstała we Włoszech w 1981 r. Kierowana jest do szerokiego grona odbiorców: od zastosowań domowych, aż po specjalizowane, profesjonalne rozwiązania. Saeco słynie z wysokiej jakości urządzeń, niezawodności i prostoty obsługi.
Wiele wymaga się od nowoczesnych ekspresów do kawy przeznaczonych do biur i gastronomii, przede wszystkim łatwości obsługi, dużej wydajności i niezawodności. Dużą rolę odgrywa również nowoczesny wygląd, który podnosi prestiż lokalu. Wszystkie te wymagania spełniają ekspresy do kawy Saeco. Dlatego polecamy ekpresy Saeco, najpopularniejszego producenta ekspresów przeznaczonych do biur i gastronomii. Saeco to synonim najwyższej jakości.

100 dniowe prawo do zwrotu
Płatności PayU
Darmowa dostawa
Bezpieczne zakupy
Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności