Lejki do kawiarek

Budowa kawiarek jest prosta, podobnie jak ich obsługa. Jednak nawet w tych nieskomplikowanych urządzeniach do parzenia kawy zdarzają się awarie części, które mogą całkowicie zepsuć smak ulubionego, pobudzającego napoju. Jednym z elementów kawiarki jest lejek, którego usterka może nastąpić w wyniku zwykłej, codziennej eksploatacji lub z powodu mechanicznego uszkodzenia.

 

Wymiana lejka w kawiarce

Do lejka posiadającego sitko wsypuje się zmieloną kawę, z której powstaje aromatyczny napój. Jest to więc jedna z najważniejszych części kawiarki i nagłe pogorszenie smaku kawy, po wykluczeniu najczęstszej przyczyny – zakamienienia, może być spowodowane dysfunkcją właśnie tego elementu. Przy wymianie należy zwracać uwagę na pojemność lejka i odpowiednie dopasowanie go do posiadanego typu kawiarki.

 

W naszym sklepie polecamy lejki do kawiarek renomowanych marek – częstotliwość ich wymiany może być rzadsza. Rekomendujemy także regularne czyszczenie tej części kawiarki - w ten sposób unikniemy pogorszenia się smaku przygotowywanej przez nas kawy. W razie wystąpienia usterki warto mieć zapasowy lejek, szczególnie po dłuższym okresie używania kawiarki.

 

100 dniowe prawo do zwrotu
Płatności PayU
Darmowa dostawa
Bezpieczne zakupy
Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności