Giannini jest rodzinną włoską marką, utworzoną w 1951 roku, w Brescii przez Carlo Gianniniego.

Od początku swojego istnienia firma produkowała nowoczesne artykuły gospodarstwa domowego, wykonane ze stali. Założyciel główny nacisk kładł na czyste, proste i wysoce ergonomiczne projekty. Dzięki tym cechom produkty Giannini wyróżniają się na tle konkurencji.

W 1968 roku powstał klasyczny wzór nowoczesnej kawiarki o nazwie Giannina. Jest ona nadal dostępna w niezmienionej formie, wspaniale się prezentując i doskonale funkcjonując pomimo upływu 50 lat.

Trzecie pokolenie prowadzące aktualnie firmę, skupia się na dalszym rozwoju produktów z pomocą wybitnych projektantów i ekspertów. Wyznają oni przekonanie, że przedmioty codziennego użytku, towarzysząc nam, stanowią ważną część naszego życia. Dlatego powinny być piękne, stylowe, solidnie wykonane i przyjemne w użytkowaniu.

100 dniowe prawo do zwrotu
Płatności PayU
Darmowa dostawa
Bezpieczne zakupy
Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności