Philips seria 1200 – automatyczne ekspresy do kawy

Szukasz ekspresu, dzięki któremu przygotujesz idealną kawę dla siebie i swoich bliskich? Zależy ci na prostej obsłudze, wysokiej jakości wykonania i łatwym czyszczeniu urządzenia? Automatyczny ekspres Philips z serii 1200 to dla ciebie idealny wybór!

 

Philips 1200 – ekspresy, które doceni każdy kawosz

Seria automatycznych ekspresów do kawy Philips 1200 jest klasyczną ofertą marki dla wszystkich miłośników kawy. W tych urządzeniach znajdziemy wszystko, co jest konieczne do przygotowania aromatycznego napoju w domowym zaciszu. Ekspresy z tej serii oferują m.in. klasyczny spieniacz, wysokiej jakości ceramiczne młynki oraz system Aroma Extract dbający o odpowiednią temperaturę przepływającej wody.

 

Parzenie kawy w ekspresach automatycznych Philips 1200

Ekspresy Philips z serii 1200 zostały wyposażone w intuicyjny w obsłudze dotykowy panel. Za jego pomocą przygotujemy aromatyczną kawę czarną oraz stawiające na nogi espresso.

 

Z kolei, jeśli nad „małą czarną” przedkładasz kawę z mlekiem, z pewnością zainteresuje cię informacja, że ekspresy wyposażono w klasyczny spieniacz, który przygotowuje aksamitną, puszystą piankę bezpośrednio w filiżance. Wystarczy, że dotkniesz ikonę twojego ulubionego napoju na intuicyjnym wyświetlaczu i już po kilku sekundach będziesz mógł się nim delektować.

 

Aby zaparzyć kawę dla większej liczby osób - na przykład podczas uroczystości rodzinnych, w ekspresach wykorzystano funkcję Double Cup. Dzięki niej zrobimy jednocześnie dwie filiżanki esencjonalnej kawy.

 

ekspres automatyczny - Philips seria 1200
Funkcja Double Cup pozwala na szybkie przygotowanie dwóch, aromatycznych kaw w tym samym czasie

 

Wybór mocy i funkcja Moja Kawa

Jeśli chodzi o kawę, każdy z nas ma określone preferencje. W ekspresach Philips z serii 1200 ustawimy jej moc poprzez wybór 1 z 3 poziomów oraz wybierzemy ilość napoju. Dzięki funkcji Moja Kawa, urządzenie zapamiętuje nasze preferencje. Podczas kolejnego użycia ekspresu, nie będziemy musieli ponownie wybierać pożądanych ustawień.

 

Nad tym, aby kawa była idealnie zaparzona czuwa system Aroma Extract. Jest on odpowiedzialny za utrzymywanie odpowiedniej temperatury między 90 a 98°C oraz za prawidłowy przepływ wody w urządzeniu.

 

Philips seria 1200 - ceramiczny młynek

Czymś, co wyróżnia ekspresy z serii 1200 na tle urządzeń konkurencyjnych marek, jest bardzo dokładna, 12-stopniowa regulacja młynka. Ziarna możemy zmielić bardzo grubo lub na malutkie drobinki. Młynek jest w 100% ceramiczny, co zapewnia mu trwałość i precyzję. Jego żywotność producent określa na 20 000 kaw. Daje także na niego 10-letnią gwarancję.

 

W ekspresach Philips 1200 producent wyszedł także naprzeciw klientom, którzy nie chcą używać kawy ziarnistej – do urządzenia możemy nasypać zmielonej kawy.

 

Philips 1200 - automatyczny ekspres do kawy
Ekspres automatyczny Philips 1200 to urządzenie funkcjonalne i solidnie wykonane - to idealny wybór dla każdego kawosza

 

Wygodna konserwacja ekspresu

Wiele zrobiono, aby podstawową konserwację ekspresów Philips 1200 uczynić prostą i wygodną. Składa się na to kilka elementów:

  • blok zaparzający można całkowicie wyjąć, a następnie szybko umyć pod bieżącą wodą,
  • spieniacz składa się jedynie z dwóch łatwo rozbieralnych elementów. Podobnie, jak blok zaparzający można go myć pod bieżącą wodą,
  • tackę ociekową, pojemnik na odpady oraz elementy spieniacza można myć w zmywarce.

Aby utrzymać blok zaparzający w najwyższej sprawności, do ekspresu dołączono także tubkę dedykowanego smaru.

 

Filtr AquaClean - większa higiena i lepszy smak kawy

W ekspresach Philips z serii 1200 istnieje możliwość zamontowania filtra AquaClean. Oczyszcza on wodę z kamienia, ponieważ jej jakość ma znaczny wpływ na smak kawy. Blokuje on także osadzanie się osadu w urządzeniu. Dzięki filtrowi AquaClean odkamienianie ekspresu może odbyć się po zaparzeniu nawet 5000 filiżanek kawy. Co ważne - urządzenie samo powiadomi nas o takiej konieczności.

 

 

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności