10 powodów, dla których warto kupić Jura WE8

Ekspres WE8 to jeden z topowych produktów marki Jura. Jego doskonałe parametry techniczne sprawiają, że model ten zyskał dużą popularność na rynku ekspresów do kawy. Producent ekspresów Jura ze szczególną dbałością zaprojektował każdy najdrobniejszy szczegół, abyś mógł cieszyć się eleganckim designem ekspresu oraz jego doskonałą wydajnością.

 

Ekspresy do Kawy Jura WE8
Ekspresy do Kawy Jura WE8

Ekspresy do kawy Jura WE8

Ten wyjątkowy model ekspresu do kawy występuje w dwóch wersjach kolorystycznych:

10 zalet ekspresów Jura WE8

Jeżeli rozważasz zakup ekspresu do biura, ten model z pewnością powinien przykuć Twoją uwagę. Wydajność ekspresu to nawet 35 – 70 kaw dziennie. Oznacza to, że doskonale sprawdza się w dużych biurach. Poniżej prezentujemy 10 funkcjonalności i właściwości technicznych, które sprawiają, że ekspres osiąga duże lepsze wyniki, niż ekspresy innych marek w tym samym przedziale cenowym.

1. Cicha praca ekspresu

Jeżeli szukasz ekspresu do biura, powinieneś znaleźć możliwie najcichsze urządzenie. Zbyt głośno działający ekspres może zakłócać pracę biura, uniemożliwiając pracownikom efektywną pracę. Dodatkowo pamiętaj, że kawą z ekspresu z pewnością będziesz chciał poczęstować Twoich Klientów. A głośny ekspres nie pozostawia miłego wrażenia z pobytu w biurze. Decydując się na model WE8 nie musisz obawiać się głośnej pracy urządzenia. Czas mielenia kawy to tylko 4 sekundy.

2. Żarna wykonane są ze spieków

Wykonanie żaren ze spieków stalowych gwarantuje stałą jakość przyrządzanych napojów. Tak wykonane żarna są także trwalsze i zapewniają dłuższą eksploatację. Dodatkowo przekładają się także na cichą pracę urządzenia. Ekspres posiada wbudowany młynek do kawy Aroma G3, który gwarantuje szybki i bardzo dokładny proces mielenia kawy.

 

Żarna wykonane są ze spieków
Żarna wykonane ze spieków

3. Duże zbiorniki na wodę i kawę

W modelu WE8 zastosowano duży zbiornik na wodę o pojemności 3 litrów. Dzięki temu nie musisz co chwilę uzupełniać brakującej wody w zbiorniku. Zbiornik na kawę pomieści 500 g kawy, a pojemnik na fusy zmieści 25 porcji kawy, dlatego ekspres może być stosowany nawet w większych biurach.

 

Duże zbiorniki na wodę i kawę
Duże zbiorniki na wodę i kawę

4. Kolorowy i intuicyjny wyświetlacz LCD

Obsługa ekspresu jest niezwykle prosta i intuicyjna, dzięki temu nawet pierwsze korzystanie z urządzenia nie sprawia najmniejszego problemu. Producent wyposażył ekspres w kolorowy, cyfrowy wyświetlacz TNT, z którego pomocą nie tylko wybierzesz idealną kawę, ale także włączysz odpowiednie procesy czyszczenia i skonfigurujesz pożądane ustawienia ekspresu.

 

Kolorowy i intuicyjny wyświetlacz LCD
Kolorowy i intuicyjny wyświetlacz LCD

5. Duży wybór kaw i napojów

Ekspres umożliwia zaparzenie 12 typów napojów kawowych, w tym wszystkich najpopularniejszych typów napojów:

  • ristretto
  • espresso
  • kawa americano
  • cappuccino
  • latte macchiato
  • flat white
Duży wybór kaw i napojów
Duży wybór kaw i napojów

 

Oczywistym jest także możliwość przygotowania ciepłego mleka oraz gorącej wody. Masz także możliwość zaparzenia wybranych kombinacji kaw. Bardzo praktyczną funkcją jest opcja zablokowania kaw, których nie chcesz używać.

6. Pulsacyjny system parzenia kawy PEP

Zastosowanie innowacyjnego systemu parzenia kawy PEP umożliwia uzyskanie najwyższej jakości parzonej kawy, która jest identyczna, jak w gastronomicznych kolbach LaPavoni LaCimbali. Opatentowana przez Jurę technologia pulsacyjnego parzenia kawy P.E.P.® gwarantuje intensywną i doskonałą nutę smakową. Dzięki temu, Twoja kawa będzie zachwycała intensywnym aromatem, jak w najlepszej kawiarni. Jakość parzonej kawy jest zbliżona do tej uzyskiwanej w ekspresach kolbowych.

 

Pulsacyjny system parzenia kawy PEP Pulsacyjny system parzenia kawy PEP
Pulsacyjny system parzenia kawy PEP Pulsacyjny system parzenia kawy PEP

 

7. Trwałość 30 lat

Jeżeli będziesz korzystał z ekspresu Jura zgodnie z zaleceniami producenta, możesz uzyskać niebywale długą żywotność ekspresu, zdecydowanie wyższą niż w przypadku urządzeń konkurencyjnych marek. Zakupując ekspres do kawy Jura WE8 będziesz mógł cieszyć się jego pracą nawet przez 30 lat… taka jest bowiem prognozowana trwałość urządzenia.

8. Automatyczny czujnik filtra wody

Niestety woda w naszych kranach często bywa daleka od ideału. A faktem jest, że woda ma ogromne znaczenie na uzyskany smak kawy. Dlatego też w ekspresie Jura E80 zastosowano automatyczny czujnik filtra I.W.S… co oznacza w skrócie tyle, że filtracja wody jest niezwykle prosta. Dzięki temu parzona kawa może za każdym razem odznaczać się doskonałymi walorami smakowymi, niezależnie od jakości wody. A dodatkowo specjalny filtr wody chroni ekspres przed osadami z kamienia.

 

Automatyczny czujnik filtra wody
Automatyczny czujnik filtra wody

 

9. Czystość i elegancja

Z myślą o specyficznych warunkach, jakie panują w środowisku biurowym, zastosowano szereg rozwiązań, które pozwalają z łatwością zapewnić czystą pracę ekspresu. Wprowadzone zostały specjalne programy płukania i czyszczenia, które możemy włączyć z poziomu interfejsu. Równie łatwo wyczyścisz system mleczny, który również możesz uruchomić jednym przyciskiem. Dodatkowo w ekspresie tym wstawiono ociekacz o sporej pojemności, dlatego nie musisz obawiać się, że po każdej kawie będziesz musiał przetrzeć ociekający napój. Dzięki temu Twój ekspres będzie zawsze prezentował się doskonale, a jednocześnie zagwarantuje w pełni higieniczne warunki parzenia kawy.

 

Elegancki design
Elegancki design

10. Ekspres na dwie kawy

Ekspres Jura WE8 umożliwia zaparzenie dwóch kaw czarnych, espresso lub ristretto. Wystarczy tylko jeden przycisk, aby odebrać gotową kawę. Dzięki temu kawę dla siebie i swojego potencjalnego Klienta biznesowego przygotujesz za jednym razem.

 

jura-we8-rownoczesne-parzenie-dwoch-kaw
Równoczesne parzenie dwóch kaw

 

 

Zobacz również

Zalety ekspresów do kawy Jura

Jura jako jedyny producent na świecie koncentruje całą swoją działalność na produkcji automatycznych ekspresów do kawy klasy Premium. Ta niezwykle wąska specjalizacja producenta sprawia, że marka Jura to synonim doskonałej jakości. Jura jest także twórcą nowoczesnych rozwiązań technologicznych, które...

Ekspres do kawy idealny do domu

Nie jest łatwo znaleźć idealny ekspres do kawy, który spełni wymagania wszystkich domowników. Jedni potrzebują silnej dawki energii o poranku, innym do gustu przypadają raczej stawiające na walory smakowe napoje mleczne. Na co zwrócić uwagę podczas zakupu dowiesz się z tego artykułu.
Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności