Rosamonte

Rosamonte to jeden z najbardziej znanych argentyńskich producentów Yerba Mate. Założycielami firmy było ukraińskie małżeństwo, które od 1936 roku doskonaliło recepturę własnej Yerba Mate, w końcu dochodząc do perfekcji. Produkty marki Rosamonte są cenione przede wszystkim za swoje właściwości zdrowotne – rekomenduje je Argentyńskie Towarzystwo Kardiologiczne. Tym, co je wyróżnia jest także unikalny, różany posmak. Susz nabiera go podczas leżakowania w pobliżu drzewa różanego. Jednym z najchętniej wybieranych produktów marki Rosamonte jest Yerba Mate Rosamonte Lienzo.

Rodzimi Argentyńczycy uważąją yerba mate Rosamonte za najlepszą i najbardziej cenną. Poszukują jej wytrawni mateiści, dla amatorów zaś jest nie lada pokusą. Herbaty Rosamonte to produkty z górnej półki, dla najbardziej nawet wybrednych mateistów. Smak i aromat yerba mate Rosamonte jest dla tego napoju tym, czym bukiet w dobrym winie. Argentyńczycy często nazywają tę odmianę herbaty z ostrokrzewu „królową yerba mate”. Jeżeli w yerbie czuć delikatny aromat różany – to może być jedynie Rosamonte!

100 dniowe prawo do zwrotu
Płatności PayU
Darmowa dostawa
Bezpieczne zakupy
Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności